film

Milioner szykuje się na odsiadkę. Zapowiedź komedii Get Hard

Warner Bros. Pictures opublikowało zwiastun nowej komedii, która padła ofiarą polskiego tłumaczenia. Chodzi o Get Hard, film z udziałem Willa FerrellaKevina Harta, który w naszym kraju dystrybuowany będzie pod tytułem Cienki Bolek. Zapowiedź zaplanowanej na marzec premiery do zobaczenia poniżej:

 

Kiedy milioner, menedżer funduszu hedgingowego, James (Ferrell) zostaje skazany za oszustwa na odsiadkę w zakładzie karnym San Quentin, sędzia daje mu trzydzieści dni na ułożenie swoich spraw i przygotowanie się do zasłużonej kary. Zdesperowany skazaniec zgłasza się do Darnella (Hart), by ten przygotował go do życia w malutkiej celi. Okazuje się, że, wbrew jednoprocentowym uprzedzeniom Jamesa, Darnell jest ciężko pracującym właścicielem biznesu, który nigdy nie dostał mandatu, a co dopiero mówić o odsiadce.

Obok Kevina Harta (To już jest koniecRide Along) i Willa Ferrella (Lego: PrzygodaStażyści), w Get Hard zagrają Alison Brie (Królowie lataserial Community), Mariana Paola Vicente (American Horror Story), Eli Jane (Operacja Argo,Escape from Tomorrow), T.I. (Złodziej tożsamościAmerican Gangster), Taryn Terrell (Wyborcze jaja, Oldboy: Zemsta jest cierpliwa) oraz Paul Ben-Victor (Don JonAdwokat). Premiera zaplanowana została na 26 marca 2015 roku, a do Polski produkcja ma trafić 26 czerwca.

podobne treści