film

Mila Kunis szansą na powstrzymanie zagłady. Zwiastun Jupiter: Intronizacja

Pomimo przesunięcia premiery na przyszły rok, studio Warner Bros. Pictures opublikowało kolejny zwiastun Jupiter: Intronizacja. Zapowiedź mającego zadebiutować w lutym filmu sci-fi, powrotu do tego gatunku przez rodzeństwo Wachowskich (trylogia Matrix) do zobaczenia poniżej:

 

Nowy film twórców kultowej trylogii Matrix opowiada historię dziewczyny, tytułowej Jupiter Jones (grana przez Milę Kunis), względem której los przygotował sporo niespodzianek. Będąc już dorosłą kobietą, Jupiter śni o gwiazdach, ale budzi się w szarej rzeczywistości, w której czyści toalety. Dopiero kiedy Caine (Channing Tatum), genetycznie zmodyfikowany, ekswojskowy łowca, pojawia się na Ziemi, szukając właśnie jej, Jupiter dowiaduje się, że jest predestynowana do czegoś, co może wpłynąć na balans we wszechświecie.

Jupiter: Intronizacja pojawi się w kinach 6 lutego 2015 roku, a obok Mili Kunis i Channinga Tatuma w produkcji zagrają Sean Bean (Władca Pierścieni, Skarb narodów), Eddie Redmayne (Les Miserables NędznicyMój tydzień z Marilyn), Douglas Booth (LOLRomeo and Juliet), Doona Bae (Atlas chmur, Dmuchana lala), James D’Arcy (Atlas chmurHitchcock) oraz Terry Gilliam (Żywot BrianaSzpiedzy tacy jak my).

podobne treści