news

Microsofciku, chyba nie zepsujesz Windows Phone 7?

Kochana firmo Microsoft, piszę do ciebie w sprawie nieciepiącej zwłoki.

Udało ci się zaprogramować system dobry, a może i lepszy, od systemów Apple – Windows Phone 7. Dlaczego więc chcesz wszystko zaprzepaścić dwoma głupimi decyzjami?

Po pierwsze: Dlaczego usunęliście z niego wielozadaniowość odnośnie aplikacji? Przecież wyśmiewaliście brak tej funkcji w iPhonie. Przecież Apple zamierza go wprowadzić w systemie iPhone 4.0.

Poproszę o jeden przekonujący powód, dlaczego strzelacie sobie w kolano?

Po drugie: Funkcja kopiuj-wklej. Czy naprawdę uważacie, że jest zbędna? Czy wy w ogóle znacie życie studenckie? Co wy w ogóle wiecie o życiu?

Bawiło Was, że jeszcze do modelu iPhone 3.0 nie miał jej Apple, a teraz sami nie dołączacie tej funkcji do systemu?

Premiera Windows Phone 7 za kilka miesięcy, macie więc jeszcze czas wytrzeźwieć. Nie zepsujecie tego, potrzebujemy dobrej alternatywy dla iPhone’a. Każdy rynek popada w marazm, gdy brak na nim konkurencji.

Buziaczki,
J.

podobne treści

 • Krzysztof Kowalski

  A symbian to co? Też sobie nieźle radzi!

 • krzysiek.osinski

  No radzi sobie całkiem nieźle, pomijając fakt, że telefon z symbianem włącza się tak długo, że można w tym czasie donosić ciążę.

 • Anonim

  Orzeł, ale Android też potrzebuje trochę czasu na odpalenie, chociaż bezdyskusyjnie potrafi zrobić o niebo więcej niż Symbian

 • Jakub Bańkowski

  Android z kolei działa różnie na różnym sprzęcie.

  MS (Apple tym bardziej) standaryzuje sprzęt, więc użytkownik ma pewność, że jak kupi aplikację to ją na swoim telefonie uruchomi.

  W Androidzie nie zawsze.

 • enduroxxstr

  Wielozadaniowość w Androidzie czasami potrafi zniszczyć cały plan dnia … kiedy 4 godziny po odpięciu Hero od ładowarki telefon nam się wyłącza bo zapomniało nam się „ubić” jakiejś aplikacji.
  Wielozadaniowość TAK ale klawisz WYJDŹ/KONIEC w każdym programie.

 • Anonim

  Jest jeszcze coś takiego jak TasKiller, którego używam bardzo często i bateria jest w stanie pociągnąć dwa dni.