film

Michael Fassbender jako lider popowej grupy. Frank z pierwszym zwiastunem

W sieci zadebiutował zwiastun Franka, czarnej komedii z udziałem Michaela Fassbendera, Maggie Gyllenhaal, Scoot’a McNairy’ego i Domhnalla Gleesona. Do zobaczenia poniżej:

 

Film opowiada o marzącym o sławie Jonie, który nie sądził, że dołączając do awangardowej kapeli, jego życie zmieni się nie do poznania. Zespołowi przewodzi tajemniczy i enigmatyczny Frank, muzyczny geniusz, który przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu chowa swoją głowę w wielkiej, sztucznej głowie, a towarzyszy mu Clara, straszliwa koleżanka z zespołu.

Gwiazdami filmu są Maggie Gyllenhaal (Donnie Darko, Mroczny Rycerz), Michael Fassbender (X-Men: Pierwsza klasa, Prometeusz), Domhnall Gleeson (Prawdziwe męstwo, seria filmów Harry Potter) oraz Scoot McNairy (Zniewolony. 12 Years a Slave, Operacja Argo).Scenariusz do filmu powstał przy współpracy Jona Ronsona (Człowiek, który gapił się na kozy, Archiwa Stanleya Kubricka) oraz Petera Straughana (Szpieg, Dług). Reżyserem Franka jest Lenny Abrahamson (Adam & Paul, Stacja benzynowa). Film będzie miał swoją premierę 2 maja tego roku w angielskich i irlandzkich kinach, a do szerokiej dystrybucji ma trafić tydzień później.

podobne treści