film

Miasteczko Silverton ofiarą kataklizmu. Zwiastun Epicentrum

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nadchodzącego filmu katastroficznego Epicentrum. Produkcja z udziałem znanego z roli Thorina Dębowej Tarczy Richarda Armitage pojawi się w kinach już 8 sierpnia. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Epicentrum zostanie opowiedziany z perspektywy ludzi, dla których podążanie śladami burz jest chlebem powszednim. W przeciągu jednego dnia miasteczko Silverton zostało zniszczone przez atak tornada. Całe miasto staje się celem niewytłumaczalnych zjawisk pogodowych, a „łowcy burz” przewidują, że najgorsze jeszcze przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, jednak są i tacy, którzy chcą wyruszyć w oko cyklonu by udowodnić, jak daleko są się w stanie posunąć, by zrobić to jedno idealne ujęcie.

W Epicentrum zagrają Richard Armitage (trylogia HobbitCaptain America: Pierwsze starcie), Sarah Wayne Callies (seriale The Walking Dead i Skazany na śmierć), Jeremy Sumper (Piotruś PanRęka Boga), Nathan Kress (Trener na szóstkęGame of Your Life), Matt Walsh (Ted,Kac Vegas) i Kyle Davis (Złap mnie, jeśli potrafisz, Piątek 13-go). Reżyserem jest Steven Quale (Oszukać przeznaczenie 5, reżyser drugiego planu w Avatarze i Titanic), który wyreżyseruje scenariusz stworzony przezJohna Swetnama (Evidence). Premiera filmu została ustalona na 8 sierpnia tego roku.

podobne treści