film

Miarą sukcesu jest to, ile ktoś jest w stanie zapłacić. Zwiastun Wolnego strzelca

Dramat kryminalny z udziałem Jake’a Gyllenhaala opowiadał będzie o świecie dziennikarzy śledczych. Wolny strzelec trafi do polskich kin 21 listopada, a z okazji amerykańskiej premiery, zaplanowanej na ostatni dzień października, twórcy opublikowali dwie nowe reklamy. Zapowiedzi do zobaczenia poniżej:

 

Film z udziałem Jake’a Gyllenhaala to thriller osadzony w samym środku współczesnego Los Angeles. Głównym bohaterem jest Lou Bloom, napędzany chęcią zysku, zdesperowany, młody człowiek, który odkrywa dynamiczny, szybki świat dziennikarstwa kryminalnego w Mieście Aniołów. Znajdując grupkę ludzi, filmujących wypadki, pożary, morderstwa, Lou trafia do groźnej rzeczywistości – w której każda syrena policyjna zwiastuje możliwy upadek i ofiary warte kilka dolarów.

Obok Jake’a Gyllenhaala (LabiryntEnemy), w filmie Wolny strzelec grają także Rene Russo (Thor: Mroczny światZabójcza broń 4), Bill Paxton (KoloniaNa skraju jutra), Michael Hyatt (Do szaleństwaPunkt krytyczny), Eric Lange (Niezwyciężony SecretariatJack, jakiego nie znacie) oraz Carolyn Gilroy (This Is Where We LiveSelf-Sabotage). Reżyserem i scenarzystą jest Dan Gilroy, który do tej pory zajmował się jedynie scenariuszami do filmów – stworzył skrypty do między innymi Dziedzictwa Bourne’aEskorty Gigantów ze stali.

podobne treści