news

MegaReader: aplikacja-lustro fenickie dla iPhone’a

Podczas gdy aplikacja Type n Talk pokazuje wszystko, co dzieje się za naszym telefonem (w końcu od czegoś jest ta kamerka) w momencie, gdy piszemy wiadomość tekstową, MegaReader pozwala nam czytać e-książki na przezroczystym tle iPhone’a.

MegaReader również wykorzystuje kamerkę w telefonie, dzięki czemu tekst e-książek wyświetla się na uchwyconym przez nią obrazie przed nami. Oznacza to możliwość czytania wolnych od zabezpieczeń (niestety) tytułów w trakcie spaceru, czekania na poczcie w kolejce lub jazdy samochodem. Zwłaszcza ta ostatnia pozycja zaprezentowana na załączonym filmie reklamującym MegaReader wydaje się być odpowiednia.

MegaReader kosztuje całe 2 dolary i działa na wszystkich iPhone’ach z systemem operacyjnym iOS w wersji 4.0 i wyższej. [MegaReader, Switched]

podobne treści

 • maciekbonkowski

  Jeśli już to lustro fenickie, a nie weneckie.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Lustro_weneckie
  „Obecnie termin „lustro weneckie” jest najczęściej błędnie używany na określenie lustra fenickiego.”

 • Michał Szabłowski

  @maciekbonkowski : dziękuję za spostrzegawczość!

 • stonamdc

  Rozjebuje mnie to nachalne reklamowanie gównianego iPhone’a dla bananowych dekli oraz porytych aplikacji które tak na prawdę są gówno warte. Pokazywanie jakie to jest modne mieć to snobistyczne urządzonko. Wciskają to do tych pustych łbów wychowywanych bezstresowo gówniarzy. Musiałbym spaść z dziesiątego piętra na głowę żeby dać prawie 4000pln za to coś. Jaki normalny człowiek czyta e-książki??? przecież to jest nie zdrowe dla oczów, no ale o tym się nie mówi bo iPhon jest zajebisty. Noramlny człowiek który czyta ZAWSZE wybierze książkę no chyba że jest bananowym deklem.

 • tattarrattat1

  @stonamdc
  Jesteś głupi i biedny

 • stonamdc

  @tattarrattat1
  ha ha ha rozbawiłeś mnie
  Do tego całego obrazu dorzućmy jeszcze: F_Lubię to!
  Czy jest coś jeszcze przy czym nie ma odnośnika do kolejnej zajebistej strony na której TRZEBA BYĆ?

 • gromitt

  stonamdc, dobra podpucha do flame waru ! BTW fajne określenie ten „bananowy dekiel” :)

 • stonamdc

  @gromitt wcale nie chodziło o flame war a jeżeli to tak wyglądało to nie było takiego zamiaru. Zwykła opinia zwykłego szaraczka.

 • 6rzegorz

  wydaje mi się, że „szaraczek” to słowo klucz w tym flejmie