news

Medycyna potrafi odtworzyć penisa

W wyniku wypadku, obrażeń wojennych lub wyjątkowo krwawej zemsty byłej,
zdarza się, że mężczyzna traci swoje przyrodzenie. Jest to nie tylko
kłopot zdrowotny, ale i zmiana całkowicie nie do zaakceptowania dla
pacjenta. Ale medycyna spieszy z pomocą.

Najlepsze rozwiązanie to próba przyszycia penisa z powrotem. Jednak jeśli upłynęło zbyt wiele czasu lub penis został zniszczony, pozostaje druga możliwość. Terapia polega na pobraniu tkanki mięśniowej z uda lub przedramienia i ukształtowaniu jej w odpowiedni sposób. Potem członek jest gotowy do autoprzeszczepu. Po wygojeniu ran pacjent powinien być zdolny do erekcji i szczytowania. Zależy to od umiejętnego przywrócenia na miejsce nerwów odpowiedzialnych za funkcje seksualne. Oczywiście inaczej jest z wytryskiem – tego nowy członek już nie potrafi.

Skąd zainteresowanie tym tematem? W ubiegłym tygodniu media przekazały wstrząsającą historię mężczyzny z Kalifornii, którego żona w trakcie kłótni związała małżonka, odcięła mu przyrodzenie i wyrzuciła do kontenera ze śmieciami. Doniesienie podziałało na wyobraźnię wielu panów, którzy zaczęli się zastanawiać, jaki ratunek jest w tej sytuacji możliwy. [Daily Mail, The Awl]

podobne treści

 • obierki

  Kobieta nie wyrzuciła go do kontenera na śmieci, tylkoprawdopodobnie do niszczarki ( zgniatarki) umieszczonej w zlewie.Jest to rodzaj młynka, który ułatwia życie Amerykanom w walce z resztkami jedzenia.

 • Anonim

  Szczytowanie u panów = ejakulacja. (nie licząc azjatyckich praktyk z ejakulacja wewnętrzną)
  Więc jak jest?
  Może czy nie może?
  Pani redaktor do boju…

 • Anonim

  @jaco001 orgazm a wytrysk to co innego, szczytowanie nie jest tożsame z wytryskiem.

 • Anonim

  Przecież za wyrzuci odpowiedzialne są nasieniowody, które transportują spermę poprzez deskę moczową na zewnątrz członka (penisa). W artykule opisane jest odtwarzanie penisa, więc możliwy jest wytrysk. Chyba, że odtwarzając penisa zapominają o desce moczowej przez co (penis) jest niedrożny. To nie miałoby sensu bo jak wtedy pacjent miałby oddawać mocz?

 • Anonim

  Przecież za wytrysk odpowiedzialne są nasieniowody, które transportują spermę poprzez deskę moczową na zewnątrz członka (penisa). W artykule opisane jest odtwarzanie penisa, więc możliwy jest wytrysk. Chyba, że odtwarzając penisa zapominają o desce moczowej przez co (penis) jest niedrożny. To nie miałoby sensu bo jak wtedy pacjent miałby oddawać mocz?

 • Anonim

  Przecież za wytrysk odpowiedzialne są nasieniowody, które transportują spermę poprzez cewkę moczową na zewnątrz członka (penisa). W artykule opisane jest odtwarzanie penisa, więc możliwy jest wytrysk. Chyba, że odtwarzając penisa zapominają o desce moczowej przez co (penis) jest niedrożny. To nie miałoby sensu bo jak wtedy pacjent miałby oddawać mocz?

 • Anonim

  Przecież za wytrysk odpowiedzialne są nasieniowody, które transportują spermę poprzez cewkę moczową na zewnątrz członka (penisa). W artykule opisane jest odtwarzanie penisa, więc możliwy jest wytrysk. Chyba, że odtwarzając penisa zapominają o cewce moczowej przez co (penis) jest niedrożny. To nie miałoby sensu bo jak wtedy pacjent miałby oddawać mocz?

 • iforget911
 • Anonim

  No i już wiem o co chodziło Tomkowi Błońskiemu:
  iforget911
  W Y P I E R D A L A J

 • kierowca.bcde

  @obierki
  Jeśli urządzenie o którym piszesz, „to rodzaj młynka”, to skąd ci przyszła do głowy inna nazwa, w postaci „zgniatarki”? Przecież obydwie nazwy jednocześnie opisują dwie różne czynności (sposób pracy) urządzeń, więc to tak, jakbyś napisał, że łopata to taki rodzaj łyżki, w postaci widelca. :)

 • krzysztof.irc

  @kierowca.bcde
  nie uważasz, że trochę późno na komentarz w tak starym poście ?