news

mBank ma nową aplikację dla Androida

Klienci mBanku dołączyli do szczęśliwców niemuszących logować się do swojego banku na zakładce mobilnej przeglądarki internetowej. Aplikacja mBank 1.0 dla Androida jest już gotowa do ściągnięcia i działa jak należy.

Zbierająca świetne oceny (średnia: 4,4/5 gwiazdki) wśród użytkowników Android Market aplikacja zapewnia dostęp do wielu przydatnych informacji (kursy walut, aktualności mBanku i nie tylko) oraz możliwość wykonywania między innymi przelewów do odbiorców zdefiniowanych i doładowań telefonu.

Aplikacja mBank PL daje klientom banku nie tylko wygodny dostęp do konta, kart, kredytów, lokat i
inwestycji, lecz również funkcję wyszukiwania bankomatów oraz wpłatomatów w okolicy. Dzięki niej, posiadacze konta w mBanku będą mogli odinstalować oferujące to samo aplikacje firm trzecich.

Twórcy aplikacji zapewniają, że mBank PL nie przechowuje w telefonie identyfikatora i hasła niezbędnego do zalogowania się do konta.
Dodatkowo po 20 minutach bezczynności gadżeciarz zostanie automatycznie wylogowany z aplikacji. Gorąco polecam. [Android Market]

podobne treści

 • Anonim

  gratulacje dla „inteligentnego” posiadacza konta – albo trzyma 40 kPLN na nieoprocentowanym koncie albo korzysta z najdroższego ovedraftu na rynku i jeszcze płaci za kartę 3,50 :-)

 • asd

  Mam konto w mbanku i ~dink nie zauważyłem, żebym płacił za kartę miesięcznie 3,50 zł ;]

 • fsfsf

  Noż kurna, myślałem że się nie doczekam!

 • mercedes.spam

  ta jest opłata, ja nie używałem konta przez dwa lata, nagle na koncie saldo -50zł za DARMOWE KONTO konto, w ogóle infolinia mbanku porażka, teraz męczę się, żeby zamknąć konto.

 • Anonim

  @asd: Ty może nie płacisz, ale zobacz na wyciąg na screenshocie :-)