internetnews

Mąż do wynajęcia

To, że w Internecie można zorganizować sobie kochanka, umówić się na randkę albo poznać miłość swojego życia, wszyscy już wiedzą. Ale nie spodziewałam się, że można wynająć sobie męża!

Kiedy zobaczyłam to ogłoszenie od razu przyszło mi na myśl pytanie: “hm hm hm, a w czym miałby zastąpić mojego, w łóżku? Albo jeśli mój nie zabiera mnie na romantyczne kolacje, to taki by zabrał?” (to czysto teoretyczne pytanie, bo mojego męża nie trzeba w niczym wyręczać).

Otóż nie. Ale jest wiele innych spraw, w których taki wynajęty mąż może zastąpić tego prawdziwego. Na przykład naprawi cieknący kran, wyjdzie z psem, odbierze dziecko ze szkoły albo powiesi obraz. Kobiety często narzekają na swoich mężów: że nigdy nie ma ich w domu, że krzesło złamało się już pół roku temu, że rura od prysznica cieknie, a trawnik przed domem jest nie skoszony i niedługo będą musieli wydeptać ścieżkę w buszu, żeby wyjść na ulicę. Wynajęcie męża – złotej rączki załatwia te problemy.

Już sobie wyobrażam takiego prawdziwego męża, który niespodziewanie przestaje wysłuchiwać tych wszystkich pretensji i zażaleń. Żona zadowolona i wszystko jest zrobione! Naturalnie nasuwa mu się podejrzenie: czy w ich życiu nie pojawił się ktoś trzeci?! Owszem, pojawił się, ale całkiem legalnie! W majestacie prawa odrabia lekcje za pochłoniętego pracą faceta, tylko niestety, nie robi tego za darmo. 

Lista usług jest długa, a ceny na szczęście niewygórowane. Pytanie, który mąż tak naprawdę chce, żeby ktoś go zastępował, nawet w tak prozaicznych sprawach? Za chwilę pojawi się (albo już jest) mąż do wynajęcia “full service” i co wtedy? Rola tego oryginalnego, zaślubionego w urzędzie lub przed ołtarzem sprowadzi się tylko do wypełniania konta nowymi środkami, żeby ten drugi miał z czego żyć? Mąż do wynajęcia to świetne rozwiązanie dla singielek, które niekoniecznie opanowały obsługę wiertarki. Albo dla samotnych matek, którym brakuje czasu i rąk, żeby wszystko ogarnąć.

Bez wątpienia jest to świetny chwyt marketingowy, bo niepozorne usługi w zakresie prac i napraw domowych, na które nikt by nie zwrócił specjalnej uwagi, w tym wypadku nazywają się “mąż do wynajęcia” . I to jest strzał w dziesiątkę! Zainteresowanych, a właściwie zainteresowane, odsyłam na stronę www.mazdowynajecia.net

Źródło zdjęcia: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Polish_Plumber.jpg

podobne treści