filmnews

Matthew McConaughey opowiada o dokonaniach ludzkości. Zwiastun Interstellar

Po niedawnej premierze strony, twittera i konta na facebooku, Paramount Pictures wspólnie z Legendary Pictures opublikowało teaser do nadchodzącego filmu Christophera Nolana, Interstellar, w którym Matthew McConaughey opowiada, czego dokonaliśmy jako rodzaj ludzki w przeszłości. Do zobaczenia poniżej:

W przyszłości, rządy i systemy ekonomiczne na całym świecie padają, trudno o dostęp do pożywenia, NASA nie istnieje, a winą obarcza się dokonania dwudziestego wieku. Tajemnicza wyrwa czasoprzestrzenna otwiera się, daje to pozostałościom po Amerykańskiej Agencji Kosmicznej szansę na zbadanie jej i zaoferowanie nadziei ludzkości. Interstellar, którego skrypt współtworzy Christopher Nolan wraz z Jonathanem Nolanem będzie opowiadał o przygodach grupy odkrywców, którzy używają nowoodkrytego tunelu czasoprzestrzennego by obejść ograniczenia podróży galaktycznych i odwiedzić odległe zakątki wszechświata.

Film oparty jest w głównej mierze na teoriach naukowych uznanego fizyka teoretycznego, Kipa Thorne. Premiera filmu zaplanowana jest na listopad 2014W filmie zagrają Matthew McConaughey, Anne Hathaway,Jessica Chastain, Michael Caine, Bill Irwin, Casey Affleck, Mackenzie Foy i John Lithgow.

podobne treści