film

Matt Damon przedstawia załogę Hermesa w pierwszej zapowiedzi Marsjanina

Ciekawą strategię marketingową przyjęło 20th Century Fox przy okazji zbliżającej się premiery Marsjanina. Studio postanowiło, że postawi na względną autentyczność w pierwszej zapowiedzi megaprodukcji Ridleya Scotta i klip będzie przedstawiał osoby na statku Hermes w taki sposób, by reklama przypominała faktyczne, pozaziemskie misje w formie pamiętnika wideo. Zapowiedź filmu z udziałem Matta Damona można zobaczyć poniżej:

 

W najnowszym sci-fi reżysera GladiatoraHelikoptera w ogniuŁowcy androidów Obcego – 8. pasażera „Nostromo”, Matt Damon zagra botanika Marka Watney’a, który w skutek burzy piaskowej gubi swoją drużynę i musi samotnie przeżyć na Marsie. Instrumenty w jego skafandrze podają ekspedycji błędne informacje i załoga uznaje, że Watney zginął, więc wracają na Ziemię, pozostawiając botanika na pastwę losu i kończących się powoli zapasów.

Obok widocznych na zdjęciach Matta Damona (Buntownik z wyborutrylogia Bourne’a)i Kristen Wiig (Sekretne życie Waltera MittyDruhny), wMarsjaninie zagrają także Kate Mara (127 godzinTranscendencja), Jessica Chastain (InterstellarWróg numer jeden), Mackenzie Davis (Słowo na MTen niezręczny moment), Michael Pena (Bogowie ulicyFuria), Jeff Daniels (Głupi i głupszySpeed: Niebezpieczna prędkość) oraz Aksel Hennie (Łowcy główHerkules). Polska premiera produkcji zaplanowana została na 27 listopada tego roku, dwa dni po pierwszych projekcjach na świecie.

podobne treści