film

Masz przed sobą przyszłość, ale nie tutaj. Zwiastun True Story

Fox Searchlight opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącego w przyszłym roku dramatu z udziałem Jamesa FrancoJonah Hilla. Oparty na faktach film True Story reżyserowany jest przez Brytyjczyka Ruperta Goolda, praktycznie nieznanego reżysera, twórcy dwóch odcinków seriali The Hollow Crown Great Performances. Zapowiedź mającej zadebiutować w przyszłym miesiącu na festiwalu Sundance produkcji do zobaczenia poniżej:

 

True Story oparty jest na wspomnieniach Michaela Finkela (granego w filmie przez Jonah Hilla) i opowiada historię Christiana Longo (James Franco), jednego z najbardziej poszukiwanych przez FBI ludzi za zabójstwo swojej żony i trójki dzieci w Oregonie. Longo żył przez kilka tygodni pod pseudonimem, który okazał się być nazwiskiem dziennikarza.

Obok Jamesa Franco (127 godzin, Spring Breakers) i Jonah Hilla (Wilk z Wall Street, Moneyball), w filmie zagrają Gretchen Mol (Trzynaste piętro, serial Zakazane imperium), Felicity Jones (Teoria wszystkiego, Kobieta w ukryciu), Maria Dizzia (Kapitan Phillips, serial Chciwość) oraz Edward James Hyland (Zdarzenie, Tak to się teraz robi). True Story zadebiutuje w styczniu na festiwalu Sundance, a do szerszej dystrybucji trafi w kwietniu. Nie zaplanowano jeszcze premiery w Polsce.

podobne treści