krótka piłka

Marvel udostępnił za darmo 700 swoich komiksów

Wielki okazja dla fanów drukowanych superbohaterów! Marvel, jeden z dwóch największych wydawców komiksów w Ameryce, postanowił udostępnić za darmo siedemset komiksów. Zgadza się – tuziny wydań przygód Spidermana, Iron Mana, Avengersów i innych „manów”.

Promocja trwa do jutra, dlatego jeśli jesteście fanami przygód superbohaterów (lub znacie kogoś kto nim jest), wtedy koniecznie sprawdźcie na stronie Marvela, które tytuły są dostępne i nie żałujcie na nie łącza. Dostęp do nich zapewniono zarówno odwiedzającym stronę internetową wydawcy, jak i użytkownikom aplikacji na urządzenia mobilne.

Obecnie serwery są przeciążone (co nie powinno nikogo dziwić), co może skutkować błędami przy pobieraniu z nich kolejnych komiksów. Równie możliwe jest, że Marvel w pewnym momencie zorientował się, że może mieć kłopot z wypłaceniem autorom komiksów należnych ich tantiem za pobrania, na których nie zarobi nawet centa i sam zablokował do nich dostęp.

Tak czy siak mam nadzieję, że również Wam uda się zdobyć kilka cyfrowych wersji wydań hitów. Sam właśnie zabieram się za czytanie „Obrońców Galaktyki”.

podobne treści