film

Marvel i ABC pracują nad kolejnym serialem telewizyjnym


Za niecały tydzień odbędzie się premiera serialu Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D, a już pojawiają się informacje o tym, jakoby studio miało przygotowywać kolejny projekt.

Agent Carter, bo tak nazywa się produkcja będąca we wczesnych stadiach projektowania, ma podążać śladami amerykańskiej agentki współpracującej z francuskim ruchem oporu podczas II wojny światowej, Peggy Carter. Serial miałby opowiadać o początkach agencji S.H.I.E.L.D oraz śledzić agentkę w jej poczynaniach, podczas gdy jej chłopak, Kapitan Ameryka, jest uwięziony w lodowej bryle.

Reżyserem serii ma być Louis D’Esposito, odpowiedzialny za dodatek specjalny do Iron Man 3, który pojawi się w wersji blu-ray i DVD tego filmu o nazwie Marvel One-Shot: Agent Carter oraz Marvel One-Shot: Item 47, który pojawił się jako dodatek do wersji blu-ray Avengers. Odtwórczynią tytułowej roli agentki będzie Hayley Atwell, która wcieli się w znaną już sobie i widzom postać Carter z Captain America: Pierwsze Starcie i będzie ją grać w drugiej odsłonie opowieści o pierwszym mścicielu.

podobne treści