news

Mango z opcją hotspotu 3G

Pierwsze doniesienia o aktualizacji Mango w WP7 nie mówiły o tej funkcji. Teraz okazuje się, że telefony, które zostaną zaktualizowane dostaną opcję dzielenia się łączem 3G – poprzez utworzenie hotspotu Wi-Fi.

Nowa funkcja nie będzie jednak dostępna dla wszystkich. Operator będzie mógł zablokować możliwość dzielenia się Internetem. Jeśli jednak tego nie zrobi, to posiadacz Mango będzie w stanie udostępnić łącze internetowe aż pięciu innym urządzeniom. [Electronista]

podobne treści

 • dawid.dubanosow

  łahahaha a na androidzie jak kto chce może się dzielić i nie ma blokad, i w dodatku potrafią robić to takie stare złomy jak mój LG swift (GT540) a oni mają to dopiero teraz, i to jeszcze z ograniczeniem. Śmiech na sali!

 • lukaszpracus

  ile czasu jest na rynku android a ile windows phone 7??? nie chwal dnia przed zachodem slonca jeszcze moze sie okazac ze android to szmelc a WP7 i iOS Rules :D

 • Anonim

  @lukaszpracus jest w sprzedaży prawie rok. Microsoft wydał od dnia premiery na reklamę prawie 1 mld $ Sprzedano około 2 mln egzemplarzy. Sprzedaż systemu WP7 jest pomijana w obowiązkowych kwartalnych sprawozdaniach spółki. Obecnie microsoft zarabia więcej na androidzie.

 • dummy

  Jak będzie mango i to będzie też interes