film

Mamy załatwić lidera Korei Północnej? Zwiastun Wywiadu ze Słońcem Narodu

Jakiś czas temu, wokół wspólnego projektu Setha Rogena Jamesa Franco zrobiło się głośno po tym, jak Korea Północna miała grozić Stanom Zjednoczonym wojną, jeśli film trafi do kin. Okazało się to – oczywiście – kompletną bzdurą, jednak nagłośnienie produkcji z pewnością nieco pomoże Wywiadowi ze Słońcem Narodu w batalii o miejsca w kinie. Wylądował właśnie nowy zwiastun nadchodzącej w grudniu opowieści o tym, jak dwójka prezenterów telewizyjnych zostaje odwiedzona przez CIA, by pomóc organizacji w pozbyciu się Kim Jong-Una. Do zobaczenia poniżej:

 

W komedii twórców Sąsiadów gospodarz tabloidowego programu telewizyjnego, Dave Skylark (James Franco) i jego producent, Aaron Rapoport (Seth Rogen) odkrywają, że Kim Jong-Un (Randall Park), północnokoreański dyktator, jest wielkim fanem ich produkcji, „Skylark Tonight”. Gdy tylko się o tym dowiadują, niezwłocznie dokładają wszelkich starań do tego, by móc przeprowadzić z nim wywiad. Kiedy Dave i Aaron przygotowują się do wylotu do Pyongyang, ich plany ulegają zmianie – CIA werbuje przyjaciół, najmniej nadających się do tego ludzi, by przeprowadzili zamach na życie dyktatora.

W Wywiadzie ze Słońcem Narodu, obok Jamesa Franco (Oz Wielki i PotężnyTo już jest koniec) i Setha Rogena (Green Hornet 3DPół na pół), grają także Lizzy Caplan (Projekt: monster127 godzin), Randall Park (Jeszcze dłuższe zaręczynySekstaśma),Charles Rahi Chun (Mission: Impossible IIIGłupi i głupszy) i debiutująca w Hollywood Dominique Lalonde. Premiera filmu została zaplanowana na 25 grudnia tego roku.

podobne treści