film

Małe miasteczko w oku cyklonu. Zwiastun Into the Storm

Od dłuższego czasu nie pojawił się żaden wart uwagi film katastroficzny. Into the Storm może być pierwszą po 2012 produkcją, na której warto będzie pojawić się w kinie. Warner Bros. Pictures najpierw w godzinach porannych opublikowało teaser, a teraz pojawił się zwiastun:

 

Into the Storm zostanie opowiedziany z perspektywy ludzi, dla których podążanie śladami burz jest chlebem powszednim. W przeciągu jednego dnia miasteczko Silverton zostało zniszczone przez atak tornada. Całe miasto staje się celem niewytłumaczalnych zjawisk pogodowych, a „łowcy burz” przewidują, że najgorsze jeszcze przed nimi. Większość mieszkańców szuka schronienia, jednak są i tacy, którzy chcą wyruszyć w oko cyklonu by udowodnić, jak daleko są się w stanie posunąć, by zrobić to jedno idealne ujęcie.

W Into the Storm zagrają Richard Armitage (odtwórca roli Thorina Dębowej Tarczy w trylogii Hobbita, Captain America: Pierwsze starcie), Sarah Wayne Callies (seriale The Walking Dead i Skazany na śmierć), Jeremy Sumper (Piotruś Pan, Ręka Boga), Nathan Kress (Trener na szóstkę, Game of Your Life), Matt Walsh (Ted, Kac Vegas) i Kyle Davis (Złap mnie, jeśli potrafisz, Piątek 13-go). Reżyserem jest Steven Quale (Oszukać przeznaczenie 5, reżyser drugiego planu w Avatarze i Titanic), który wyreżyseruje scenariusz stworzony przez Johna Swetnama (Evidence). Premiera filmu została ustalona na 8 sierpnia tego roku.

 

podobne treści