news

Małe jest piękne

HM-TA1 to elegancka, przenośna kamera HD Panasonic do rejestrowania filmów i zdjęć wysokiej jakości. Mierzy zaledwie 53,0 mm (szerokość) x 17,8 mm (długość) x 104,0 mm (wysokość). Wysmakowane designersko urządzenie w rozmiarze dłoni można włożyć do kieszeni albo zawiesić na ręcznym pasku i nosić ze sobą wszędzie, podobnie jak telefon komórkowy. TA1 pozwala użytkownikowi na łatwe kręcenie filmów Full HD z codziennego życia oraz robienie zdjęć.

Dzięki prostej konstrukcji i komfortowej obsłudze kamera TA1 jest łatwa w użyciu, nawet dla użytkownika, który nie korzysta z tego typu sprzętu na co dzień. Wszystkie przyciski zaprojektowano z myślą o intuicyjnej obsłudze, a zintegrowany terminal USB z wbudowanym oprogramowaniem umożliwia proste podłączenie urządzenia do komputera PC, edycję obrazów oraz wysyłanie ich na YouTube lub Facebook. TA1 rejestruje obraz w formacie MPEG-4 AVC (MP4), który jest zgodny z szeroką gamą urządzeń, i obsługuje również format wideo iFrame firmy Apple, co pozwala szybko wczytywać i edytować nagrane filmy za pomocą oprogramowania iMovie w komputerach Mac.
#!#photo3#!#

Kamery TA1 można również używać w połączeniu z usługą telefonii IP Skype. Wystarczy podłączyć ją komputera, a staje się kamerą internetową, umożliwiając prowadzenie bezpłatnych rozmów wideo z przyjaciółmi lub rodziną.
Kamera TA1 została zaprojektowana pod kątem jak najłatwiejszej obsługi. Niemal każdy przycisk ma jedną funkcję. Użytkownik może przystąpić do filmowania lub fotografowania natychmiast po wyjęciu kamery z kieszeni lub torebki. Ponieważ zaś można obsługiwać ją intuicyjnie bez czytania instrukcji użytkownika, nie będą z tym miały problemu nawet osoby, które nie miały do czynienia z konwencjonalnymi aparatami lub kamerami.
Kamera TA1 ma zintegrowany terminal USB z oprogramowaniem, które pozwala łatwo przenieść zarejestrowane filmy i zdjęcia do komputera, poddać je edycji, a następnie wysłać do witryny internetowej. Kiedy kamera TA1 zostanie podłączona do gniazda USB w komputerze PC, automatycznie uruchamia się jej wbudowane oprogramowanie, HD Writer PE 1.0. Pozwala ono szybko wczytać obrazy do komputera w celu edycji, nawet jeśli użytkownik nie ma dostępu do domowego komputera. Format MP4 używany przez kamerę TA1 cechuje się dużą kompatybilnością z komputerami PC. Ponadto TA1 obsługuje format wideo iFrame firmy Apple, umożliwiając szybkie i bezproblemowe wczytywanie obrazów oraz edytowanie ich na komputerach Mac, przy czym rozmiar danych pozostaje taki sam po przeniesieniu ich do komputera. Wbudowane oprogramowanie HD Writer PE 1.0 pozwala bezpośrednio wysyłać wideoklipy na YouTube lub Facebook bez uruchamiania przeglądarki, więc udostępnianie obrazów jest szybkie i łatwe.

#!#photo2#!#

TA1 może również pełnić funkcję kamery internetowej z obsługą bezpłatnych rozmów wideo Skype. Wystarczy podłączyć TA1 do komputera.
HM-TA1 pozwala użytkownikom szybko i łatwo rejestrować, przeglądać oraz udostępniać filmy i zdjęcia wysokiej jakości. Prosta, stylowa obudowa typu tabletowego jest dostępna w czterech kolorach, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

podobne treści

  • 1.patryk.4

    Coś jak Flip.