film

Maika Monroe kolejnym dodatkiem do obsady Dnia niepodległości 2

W nadchodzących latach do kin trafi wiele odświeżonych klasyków. Jeszcze w tym roku na ekranach pojawią się Jurassic WorldTerminator Genisys oraz Gwiezdne wojny: Przebudzenie MocySony pracuje nad dwoma Pogromcami duchów20th Century Fox ma swój reboot: Dzień niepodległości 2.

Ubiegłej jesieni produkcja dostała zielone światło i od tego czasu dowiedzieliśmy się sporo na temat tego, kto wystąpi w kontynuacji hitu sci-fi z 1996 roku. Teraz, po raz kolejny za pośrednictwem Twittera, Roland Emmerich, reżyser Independence Day 2 poinformował, że do obsady dołączy gwiazda Gościa:

Mam kolejną informację na temat obsady. Piękna i utalentowana Maika Monroe wystąpi w sequelu Dnia niepodległości!

 

Tym samym aktorka, która – oprócz Gościa – znana jest fanom ze swoich ról w Coś za mną chodziBling Ring czy Długim wrześniowym weekendzie dołącza do okazałej już obsady.

Poprzednią osobą trafiającą na pokład Dnia niepodległości 2 była Vivica Fox, aktorka, która w oryginale z 1996 roku grała Jasmine Dubrow, dziewczynę kapitana Stephena Hillera, granego przez Willa Smitha. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w oryginalnym Dniu Niepodległości, Dubrow ma młodego syna, Dylana (Ross Bagley). Być może to właśnie tę rolę podejmie Jessie Usher, gwiazda serialu Survivor’s Remorse. Jak już od dłuższego czasu wiadomo, Smith nie powróci w nowej odsłonie filmu. Powróci za to Jeff Goldblum, którego, poza swoimi występami w serii Park Jurajski, ostatnio najbardziej kojarzyć można jako prawnika Kovacsa z oscarowego Grand Budapest Hotel oraz Krampfa z Bezwstydnego Mortdecai. Obok aktorów w filmie pojawi się także Liam Hemsworth, młodszy brat odtwórcy roli Thora w najnowszych produkcjach Marvela, znany ze swojej roli w serii filmowych adaptacji Igrzysk śmierci, powieści Suzanne Collins. Niektóre media podają także informację, jakoby Bill Pullman miał również powrócić na potrzeby produkcji, jednak nie zostało to jeszcze potwierdzone przez twórców.

Nie podano na razie informacji o tym, jak będzie wyglądała fabuła filmu. Wiadomo za to, że Roland Emmerich wyreżyseruje kontynuację hitu w oparciu o scenariusz stworzony przez Cartera Blancharda. Wcześniej skrypt tworzyli, wspólnie z reżyserem, Dean Devlin i James Vanderbilt. Producentami będą dwaj pierwsi wspólnie z Haraldem Kloserem. Kinowa premiera Dnia Niepodległości 2 zaplanowana została na 24 czerwca 2016 roku.

podobne treści