news

Magnetyczna kobieta przyciąga metale?

50-letnia Brenda Allison z Londynu twierdzi, że zawsze przyciągała do siebie metalowe przedmioty. Gdyby wierzyć jej słowom, uruchamia także alarmy samochodowe, zakłóca sygnał telewizyjny oraz przepala żarówki.

Pani Allison mówi, że wyróżniała się właściwością przyciągania metali oraz oddziaływania na urządzenia elektroniczne od dzieciństwa. Największe „napięcie” odczuwa pod koniec cyklu miesiączkowego.

Pewnego razu, kiedy robiła zakupy w supermarkecie, jej obecność zakłóciła działanie kasy, za co sprzedawczyni ją zwymyślała. Kobieta była pewna, że klientka posługuje się magią voodoo. Lekarz rodzinny poradził zdesperowanej Brendzie „chwytać za palniki w kuchence elektrycznej, ponieważ są uziemione”.

Nie wydaje wam się, że przedmioty raczej kleją się do ciała pani Allison, a nie trzymają z powodu różnicy ładunków elektrycznych? [Adam Frucci/giz, Daily Mail, Boing Boing]

podobne treści

 • Anonim

  Ten magnetyzm to po prostu bród.

 • glupotaludzkanieznagranic

  Mosiądz, miedź i alu też przyciąga :) Chyba faktycznie czas się umyć.

 • grace

  mieszkam w londynie z czarnymi i dobrze wiem jak oni sie „myja” .
  Biora wiadro scierke i recznik- do wanny nie wchodza tylko namaczaja scierke i sie obcieraja!!! Nie ma sie co dziwic ze metale sie lepia ;-)

 • ww

  a to news sprzed 30lat, tak?

 • ogooor

  jaaaaaaaaaaaaaaaaaasne….