film

Magia pierwszego zwiastuna „Hobbita” momentalnie przenosi do Śródziemia

Wczoraj miałem okazję zaprezentować wam drugi, bardzo mroczny zwiastun ostatniej w trzech części ekranizacji przygód Batmana, a już dzisiaj pojawił się w Sieci zwiastun kolejnego murowanego hitu 2012 roku.

Pierwszy oficjalny zwiastun adaptacji książki napisanej przez mistrza J. R. R. Tolkiena jest pełen magii, lecz nie tylko tej tryskającej z laski Gandalfa (żarty na bok). Oprócz pięknych krajobrazów – tych prawdziwych, kręconych w Nowej Zelandii, jak i stworzonych w komputerze – możemy w nim usłyszeć świetną ścieżkę dźwiękową oraz poczuć klimat Shire i całego Śródziemia.

W filmie „Hobbit: niezwykła podróż” zobaczymy sporo nowych twarzy, ale też kilku starych znajomych. Do obsady filmu wrócili między innymi: Ian „Magneto” McKellen (Gandalf Szary), Orlando Bloom (Legolas), Christofer Lee (Saruman) oraz piękna Cate Blanchett. Samego niziołka, opiekuna Froda zagra Martino Freeman:

Film trafi do kin dopiero za rok, to jest 14 grudnia 2012 roku. „Hobbit: Niezwykła podróż” zabierze nas do momentu, w którym Bilbo Baggins wyrusza w daleką podróż, która zaowocuje odnalezieniem tajemniczego złotego pierścienia. To ten sam felerny gadżet, który sprawi spore kłopoty młodemu Frodo 60 lat później.

Druga część kręconej obecnie ekranizacji powieści została zatytułowana „Hobbit: Tam i z powrotem”. Obie powstają w 3D.

podobne treści

 • Oblib

  R-E-W-E-L-A-C-J-A !!!

 • r5bcdftrt4u

  troche plastikowa ta woda w rivendel.
  W ogole to mało humoru w zwiastunie, a powinno byc jej troche jak w ksiazce.

  w poprzedniej adaptacji zyjace bylo tylko shire. Reszta choc ładna była bez zycia. Bez ludzi, bez elfow, bez aktorow, co najwyzej jakies pixele.

  Trole wygladaja jak jaszczurki

  Mam nadzieje, ze teraz majac mniej materialu bardziej sie przyloza. aby film byl filmowy, wesoly rubaszny, straszny i pogodny jak w ksiażce.

 • ardejn

  @r5bcdftrt4u

  Pomimo że to będzie przygoda z Hobbita, to jednak jest to pierwsza z dwóch zaplanowanych części.. :)

 • czajniczka
 • przemekno

  czemu jest znaczek appla w prawym dolnym rogu? Czyżby to był kolejny film kręcony za pomocą iphona? ;o