news

MacBook Air wysadzony w powietrze

Gdy tylko pojawiły się lśniące, cieniutkie nowe MacBooki, pojawiło się pytanie, co zrobić ze starymi. Sadyści od razu zaopatrzyli się w dynamit i przystąpili do dzieła destrukcji. Jeśli nie chcecie oglądać, jak owi sadyści się lansują, radzę od razu skoczyć do 2,18 minuty.

Jeśli happening ma jakieś przesłanie oprócz ironii związanej z wysadzeniem MacBooka Air w powietrze, poproszę mnie oświecić. [Brian Barrett/giz, CrunchGear]

podobne treści

 • spawnn

  To partyzanci finansowani przez MS pewnie ;p

 • zapisy

  Moim skromnym zdanie jest to po prostu idiotyzm – mowiac to bardzo delikatnie…

  Osobiscie nie jestem uzytkownimiem ani fanem tego komputera, ale jezeli mialbym tak zrobic, to lepiej zabrac te pieniadze i dac bezdomnym, dzieciakowi na ulicy, albo nawet wesprzec schroniska dla zwierzat.

  Dlatego w takim przypadku, traktuje ten post ktorym redaktor sie szczyci, za idiotyzm, kompletne nieposzanoawnie ludzi, wartosci pracy i pieniadza.

  Wiec koncząc… nie ma/masz sie czym szczycic. To co promujesz, jest po prostu jest zalosne……… szkoda ze swiat sczyci sie takimi rzeczami… Jeszcze troche to film z gwaltem bedzie kultem… przykre.

 • spawnn

  Ja się i z przedmówcą i nie. Oczywiście można by to spożytkować i sam bym tak zrobił (po prostu sprzedał i kasę wykorzystał na coś pożytecznego (na siebie samego raczej :P) ale jednak koleś to kupił, więc miał pełne prawo zrobić z tym co tylko chciał, więc nic mu nie zarzucam, chciał to zrobił. Jego sprawa, zapłacił za to.