film

Ludzie ciągle pytają mnie, czy wróciłem. Dwa nowe klipy z Johna Wicka

Studio Lionsgate opublikowało dwa nowe klipy, zapowiadające zbliżającą się premierę Johna Wicka, czyli powrotu Keanu Reevesa do gatunku filmowego, w którym aktor czuje się najlepiej. Tym razem wcieli się w rolę płatnego zabójcy, napędzanego żądzą rewanżu. Zapowiedzi do zobaczenia poniżej:

 

John Wick to wyspecjalizowany, emerytowany płatny zabójca, który chciałby już zostawić za sobą dawne życie. Niestety, nie pozwala mu na to dwójka gangsterów, którzy zabili jego ukochanego psa, prezent na pożegnanie od umierającej żony. Teraz, Wick postanawia się zemścić i wyśledzić zabójców, którzy ukrywają się gdzieś w Nowym Jorku.

Obok Keanu Reevesa (47 Roninów, trylogia Matrix), w nowym thrillerze akcji Davida Leitcha (reżyser drugiej ekipy w nowychWojowniczych żółwiach ninja i Wolverine) występują Adrianne Palicki (G.I. Joe: Odwet 3DCzerwony świt), Bridget Regan (W ukryciuBejbis), Jason Isaacs (seria Harry PotterGreen Zone), Willem Dafoe (Bardzo poszukiwany człowiek,Grand Budapest Hotel), Alfie Allen (Kochanice króla, serial Gra o tron) oraz Lance Reddick (seriale Fringe: Na granicy światów i Prawo ulicy). Polska premiera Johna Wicka odbędzie się 12 grudnia tego roku.

podobne treści