film

Lubisz życie gangstera? Zapowiedzi Legend

Już jutro odbędzie się światowa premiera opartego na faktach Legend. Z tej okazji twórcy opublikowali kilka nowych zapowiedzi oraz wideo, które wyjaśnia, jak doszło do tego, że Tom Hardy odegrał obie główne role. Obok gwiazdy tegorocznego Mad Maxa, w produkcji fabularyzującej życie Ronalda Reginalda Kray wystąpią Christopher EcclestonTaron Egerton, a zapowiedzi zobaczyć można poniżej:

 

Bracia Kray kontrolowali w latach sześćdziesiątych większą część przestępczego półświatka Londynu. Reginald i Ronald, wraz ze swoim gangiem, „The Firm”, brali udział w wielu czynach, zaliczając do tego grona takie przestępstwa, jak chociażby napady z bronią w ręku, wymuszenia, ataki na mieszkańców stolicy Anglii i podpalenia. Będąc właścicielami nocnego klubu, zadawali się ze śmietanką towarzystwa, w tym z Dianą Dors, Judy Garland, Frankiem Sinatrą, a także z przedstawicielami sfery politycznej. Legend opowiadał będzie o wydarzeniach, które zapewniły bliźniakom Kray miejsce w niechlubnej historii.

Obok Toma Hardy’ego (Mad MaxIncepcja), Tarona Egertona (Kingsman: Tajne służby,Testament of Youth) i Christophera Ecclestona (Inni28 dni później) w filmie, którego reżyserem i scenarzystą jest Brian Helgeland (Rzeka tajemnic, zdobywca Oscara za scenariusz do Tajemnic Los Angeles) zagrają Emily Browning (Sucker PunchPompeje), Colin Morgan (Zaparkowany, serial Humans) oraz Paul Anderson (’71, serial Peaky Blinders). Światowa premiera produkcji zaplanowana została na 11 września tego roku, a do Polski film ma zawitać 9 października.

podobne treści