internetnews

Lotto dostępne przez Internet

Od tego tygodnia wszyscy możemy zagrać w Totolotka bez wychodzenia z domu. Totalizator Sportowy uruchomił stronę i aplikację, za pośrednictwem których można zagrać w jego gry losowe.

Powodem, dla którego użytkownicy musieli czekać tak długo na to, by móc kupić kupon Totolotka przez Internet nie były techniczne, ale wynikały z braku odpowiednich regulacji prawnych. Teraz, po wejściu w życie odpowiednich zmian, Totalizator Sportowy rusza ze stroną i z aplikacją, które pozwalają obstawić zakłady Lotto, Lotto Plus, Mini Lotto i Eurojackpot.

Ponieważ serwis przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, by kupić los, należy się zarejestrować, podając przy tej okazji swoje dane, w tym numer PESEL, numer dowodu osobistego, jego skan i numer konta bankowego do rozliczeń. Należy też podać, z jakiego źródła pochodzą pieniądze, które użytkownik przeznacza na grę. Jeśli więc cenicie sobie swoją prywatność, lepiej pofatygować się do najbliższej kolektury. Ciekawą opcją jest jednak możliwość subskrybowania kuponu i górny limit, który można ustawić sobie na grę.

Zdjęcie: Totalizator Sportowy

podobne treści