film

Los 12 miliardów ludzi spoczywa w rękach kryminalistów. Zwiastun Strażników Galaktyki

W sieci pojawił się drugi oficjalny zwiastun Strażników galaktyki. Zapowiadające sierpniową premierę wideo opowiada o tym, kim właściwie grupa odmieńców jest, czym kieruje się w swoich działaniach i jaki jest ich cel. Zwiastun do zobaczenia poniżej:

 

Marvel ożywia kolejną drużynę – Strażników Galaktyki. Jako epicka, naszpikowana akcją kosmiczna przygoda, Strażnicy Galaktyki poszerzają filmowe uniwersum Marvela o kosmos, gdzie bezczelny poszukiwacz przygód, Peter Quill (Chris Pratt), staje się celem bezlitosnego pościgu po skradnięciu tajemniczego kamienia, na którym z ogromną chęcią położyłby łapy Ronan, potężny złoczyńca, który pragnie rządzić wszechświatem.
Aby uniknąć spotkania z Ronanem, Quill zmuszony jest dołączyć do dziwacznego kwartetu wyrzutków, w którego skład wchodzą: Rocket (Bradley Cooper), uwielbiający naciskać spust pistoletu szop, Groot (Vin Diesel), drzewopodobny humanoid, śmiercionośna i enigmatyczna Gamora (Zoe Saldana) oraz napędzany rządzą zemsty Drax Niszczyciel (Dave Bautista). Jednak kiedy Peter odkrywa prawdziwą moc kamienia i jak może zagrozić to kosmosowi, musi zrobić wszystko, co w jego mocy, by wraz z grupą wątpliwych towarzyszy nie pozwolić zdobyć Ronanowi cennego artefaktu i nie pozwolić mu zawładnąć wszechświatem.

Reżyserem filmu jest James Gunn, który do tej pory zdecydowanie więcej czasu poświęcał na pisanie scenariuszy, a jego kariera jako reżyser obejmuje między innymi część filmu Movie 43 oraz Robale. Zajmuje się również wraz z Nicole Perlman scenariuszem do tego filmu. Premiera Strażników Galaktyki zapowiedziana jest na 1 sierpnia tego roku.

podobne treści