design

Łódź tak piękna, że dla Bonda byłoby jej szkoda

Lubimy wyobrażać sobie, że piękne szybkie i luksusowe pojazdy powstały dla bohaterów masowej wyobraźni. Tym razem jednak lepiej, by żaden  co chwilę wpadający w kłopoty agent nie wszedł w posiadanie łodzi Antagonist. Wkrótce by ją zniszczył podczas widowiskowej ucieczki, a to byłoby niedopuszczalne.

Świeżo zaprezentowany Antagonist serbskiej marki Art of Kintetik to 11-metrowa „łódź weekendowa”, która „od nowa wyznacza standardy w swojej klasie”. Luksusowy pojazd ma mocny silnik diesel zaprojektowany przez specjalistów z Yanmar, jednak najbardziej zwraca uwagę funkcjonalne wyposażenie otwartej łodzi.

Na szerokim pokładzie zmieści się nawet ośmiu przedstawicieli śmietanki towarzyskiej. Do dyspozycji mają pokład do opalania i schodki do wchodzenia do wody.

Elementy wyposażenia można długo wymieniać: klimatyzowane kabiny, pokład z drewna tekowego, miękkie obicia, luksusowy fotel dla sternika z podręczną lodówką… Czego można chcieć więcej? Chyba możliwości, by kiedyś móc chociaż zobaczyć takie cacko na żywo. [Art of Kinetik, Fubiz]

podobne treści