film

Liczy się tylko rodzina. Zapowiedzi dramatu Black or White

Studio Relativity Media opublikowało dwa nowe klipy, zapowiadające styczniową premierę dramatu Black or White. W opowieści o ludziach, którzy walczą z przeciwnościami losu zagra obok siebie dwójka laureatów Oscarów, Kevin CostnerOctavia Spencer. Zapowiedzi do zobaczenia poniżej:

 

Black or White to opowieść o dziadku (Costner), który nagle zostaje jedyną osobą, mogącą opiekować się ukochaną wnuczką. Kiedy babcia od strony ojca  dziewczynki (Spencer) zaczyna walczyć o prawa do opieki, wynika z tego niemała prawnicza wojna, która zmusza strony rodziny do konfrontacji z własnymi uczuciami na temat koloru skóry, wybaczenia i zrozumienia. Oparta na prawdziwej historii produkcja oferuje spojrzenie na dwa z pozoru różne światy, w których nic nie jest po prostu albo białe, albo czarne.

Obok Kevina Costnera (Tańczący z wilkamiWodny świat) i Octavii Spencer (SłużąceSnowpiercer: Arka przyszłości), w filmie grają Gillian Jacobs (The Box. Pułapka, serial Community), Anthony Mackie (The Hurt Locker. W pułapce wojny,Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz), Jennifer Ehle (Wróg numer 1Jak zostać królem), Bill Burr (Walk of Shame,Nocna randka), Andre Holland (42Selma) oraz Paula Newsome (Zgadnij ktoMała miss). Reżyserowany przez Mike Bindera (Zabić wspomnieniaOstre słówka) film trafi do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych 30 stycznia. Nie zaplanowano jeszcze premiery w Polsce.

podobne treści