newssmartfonyWiadomość główna

LG Swift 7 jednak bez Windows Phone’a 7.8?

Zła wiadomość dla posiadaczy smartfona LG Swift 7. Wbrew wcześniejszym deklaracjom Microsoftu, okazuje się, że część urządzeń z WP7 może nie otrzymać obiecanej aktualizacji do nieco nowszego Windows Phone’a 7.8. Według najnowszych doniesień, w gronie „poszkodowanych” urządzeń może znaleźć się także nadmieniony LG Swift 7 (gdzieniegdzie znany jako Optimus 7).

Informacja ta pochodzi prosto z polskiego oddziału LG Electronics, z którą skontaktował się jeden z użytkowników portalu wp7.com.pl (ten z kolei udostępnił rezultat rozmowy szerszemu gronu internautów). W skrócie – firma poinformowała, że aktualizacja oprogramowania smartfona LG Swift 7 nie jest na razie przewidywana, a co za tym idzie: najpewniej nie nastąpi. Ciekawe.

Sytuacja wydaje się o tyle uzasadniona, że już od jakiegoś czasu było wiadomo, iż LG planuje w całości poświęcić się produkcji i rozwijaniu urządzeń opartych na Androidzie. Niemniej – ciągle jest dość dziwna. Czy podobny los może zatem spotkać inne urządzenia z Windowsem Phone 7 na pokładzie? Wątpliwe. Tak po prawdzie – nie wiemy też na ile poważnie powinniśmy traktować przytoczoną odpowiedź polskiego oddziału LG. Bywało, że i takie deklaracje ostatecznie nie znajdowały odzwierciedlenia w rzeczywistości. No, ale skoro to odpowiedź nosząca znamiona oficjalnej – warto ją przytoczyć.

Co myślicie – aktualizacja jednak dojdzie do skutku?

[WP7]

podobne treści