newssmartfony

LG ogłosiło aktualizacje do Androida 4.1 Jelly Bean

Nie da się ukryć, że LG raczej nie słynie z dotrzymywania terminów aktualizacji oprogramowania urządzeń ze swojej bogatej stajni. Choć duża część starszych smartfonów koreańskiego giganta nie otrzymała jeszcze obiecanych update’ów do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, LG ogłosiło właśnie plan aktualizacji kilku słuchawek do Androida 4.1.1 Jelly Bean.

Czego się z niego dowiadujemy? Ano, tego że smartfon Optimus LTE II otrzyma paczkę z żelkami mniej więcej na początku listopada, a posiadacze Optimusa Vu i Optimusa Vu II będą musieli poczekać na nią przynajmniej do pierwszego kwartału przyszłego roku. Poza czystym Jelly Beanem, cały tercet wzbogaci się o garść usprawnień interfejsu użytkownika i aplikacji LG. Ostatni ze smartfonów, flagowy okręt koreańskiego giganta – Optimus G, zostanie ponoć zaktualizowany już na początku grudnia. Ponoć, bo z LG nigdy tak naprawdę  nie wiemy niczego na pewno.

Wszystkie powyższe daty dotyczą na razie wyłącznie rynku koreańskiego, więc przy międzynarodowych wariantach wspomnianych urządzeń spokojnie można chyba dodać do nich przynajmniej z miesiąc (albo kilka). O ile w ogóle się ukażą.

Niemniej, wypadałoby chyba zadać w tym miejscu jedno zasadnicze pytanie – co ze starszymi modelami, drogie LG?

[Engadget]

 

podobne treści