krótka piłkanewssmartfony

LG dyskretnie zapowiada premierę smartfona LG G2 Mini

Wszystko wskazuje na to, że także LG faktycznie pójdzie w ślady innych gigantów rynku urządzeń mobilnych i już wkrótce pokaże światu nową, miniaturową wersje swej flagowej słuchawki. Koreańska firma opublikowała na swoim Facebooku pierwsze zdjęcia urządzenia będącego rzekomo smartfonem LG G2 Mini.

Z grafiki, której fragment możecie zobaczyć powyżej, trudno wywnioskować cokolwiek ponadto, iż urządzenie będzie stanowić nieznacznie pomniejszoną kopię pełnowymiarowego wariantu flagowca LG. Choć Koreańczycy na razie nie ujawnili jego pełnej specyfikacji, dzięki zdjęciom wiemy, że w jego wyposażeniu z pewnością nie zabraknie miejsca dla znanego z G2 zestawu przycisków umiejscowionych na odwrocie jego obudowy (a odpowiadających za regulację głośności oraz włączanie lub wyłącznie urządzenia). Póki co – to byłoby w zasadzie na tyle.

Wszystkiego dowiemy się jeszcze przed końcem obecnego miesiąca, albowiem zgodnie z  zapowiedziami – oficjalna premiera smartfona nastąpi już 24 lutego tego roku w trakcie targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Źródło: Facebook LG via Engadget.com

podobne treści