newssmartfony

LG D1L pokona Samsung Galaxy S III?

LG D1L „zabójcą Galaxy S III”? Według doniesień koreańskich mediów, LG chce jeszcze w maju tego roku wypuścić na rynek kolejny, będący w zamyśle bezpośrednim konkurentem nadchodzącego Samsunga GSIII, smartfon o kodowej nazwie D1L.

Urządzenie, z tego co na razie wiadomo, ma być wyposażone w 4,7-calowy wyświetlacz (najprawdopodobniej LCD) o rozdzielczości 1280×720 pikseli (720p), dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4 (1,5GHz), obsługę interfejsu radiowego LTE, a także, co szczególnie cieszy, w najnowszy OS Google – Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Jak już wyżej wspomniano, planowo ma ukazać się w maju, czyli jeszcze przed huczną premierą swego domniemanego rywala – Samsunga Galaxy S III.

Koreańskie wieści są o tyle zaskakujące, że po zaprezentowaniu przez LG smartfonu Optimus (Swift) 4X HD, mało kto spodziewał się, iż w najbliższym czasie wprowadzona zostanie na rynek jeszcze jedna high-endowa słuchawka tej firmy. Zasadnicze pytanie brzmi: komu w praktyce zaszkodzi ona bardziej – Galaxy SIII, czy też bogu ducha winnemu kuzynowi?

[androidcentral, slashgear]

podobne treści