newssprzęt

Lenovo rozpoczęło sprzedaż hybrydy S2110

W zeszłym tygodniu na wirtualne półki sklepu internetowego Amazonu cichcem wkradł się, mocno przypominający Transformery Pad, tablet-laptop Lenovo S2110 z opcjonalną, dokowaną klawiaturą. Urządzenie – w nieco tańszej cenie – pojawiło się właśnie na oficjalnej stronie chińskiego producenta.

W sklepie Amazonu za najtańszy wariant hybrydy trzeba zapłacić dokładnie 399 dolarów, a wyposażenie go w dodatkową, dokowaną klawiaturę uszczupli portfel o kolejną stówę (no i wydłuży czas jej pracy do jakichś 20 godzin).  Na oficjalnej witrynie Lenovo (chyba za sprawą promocyjnej, być może tymczasowej oferty) urządzenie w podstawowej wersji można nabyć już za jedynie 343 dolce (bez klawiatury i z 16GB-ową pamięcią. Za konfigurację z klawiaturą trzeba zabulić 56 zielonych więcej – $399,20). Jeśli komuś zamarzy się nieco bardziej pojemny tablet (no, wiecie, trzeba żyć na maksa) – za najdroższą wersję IdeaTab S2110 zapłaci 431 dolarów. Sporo, ale ciągle mniej niż w sklepie Amazonu.

Samo urządzenie dysponuje 10,1-calowym wyświetlaczem IPS (z podświetleniem LED) o rozdzielczości 1280×800 pikseli, dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon APQ8060A o częstotliwości taktowania 1,5GHz, 1GB-em RAM-u, modułami microHDMI, microUSB i Bluetooth 4.0, dwiema (1,3 oraz 5mpix) kamerkami i pracuje pod kontrolą Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Na razie nie wiadomo czy i kiedy S2110 oficjalnie zadebiutuje na terenie naszego kraju. Gdyby jednak to uczynił – skusilibyście się na jego zakup? (w cenie ze strony Lenovo)?

[engadget]

podobne treści