news

Lanserski pomysł zrujnowany przez kiepski wokal

„Eye of the Tiger” nagrany tylko na iPadach brzmi inaczej nie tylko dlatego, że powstał na tabletach. Wiele do życzenia pozostawiają także talenty wykonawców.

Jordan Hollender i kumple postanowili zaprezentować działanie następujących aplikacji na iPada: Real Drums, Pro Keys, Baby Scratch i Guitar Mania. Twierdzą, że niewiele majstrowali przy nagraniu i muzyka powstawała na żywo.

Nie obyło się jednak bez żmudnych prób. Trzeba było sprawdzić, które z aplikacji najlepiej się sprawdzą. Okazuje się, że do wyboru są dziś setki programów.

Głos – dar od Boga – nie do kupienia w App Store. [Jesus Diaz/giz]

podobne treści

  • Dawid Krysiak

    Głos darem? Takie samo nieporozumienia jak twierdzenie że ktoś ma „talent” do rysowania/malowania itd… Przede wszystkim praca,praca,prac… Głos można wyćwiczyć tak jak i każdy inny narząd. Może nie do poziomu mistrzowskiego (nie twierdzę że każde cauch-potato ma szansę pobić rekord świata na 100m) na pewno do poziomu „używalności”.

  • Anonim

    Dawid [email protected]> Cieżka praca to nieodłączny element dochodzenia do poziomu mistrzowskiego. Ale bez nadzwyczajnych predyspozycji i wrodzonego talentu nie da się osiągnąć mistrzostwa w jakiej kolwiek dziedzinie. Dobrym przykładem jest kadra sportowa Chin. Wybrano osoby o nadzwyczajnych uwarunkowaniach fizycznych, ktore nie miały nic wspólnego ze sportem. Bezwzględna lecz zawsze działająca zasada- „Znajdz najlepszy materiał na rynku i cieżko nad nim pracuj a sukces sam przyjdzie”.

  • matrix.hehe

    Dobry wokal tylko niepotrzebnie przesadnie zmodyfikowany.