sprzęt

Kto potrzebuje klawiatury łączącej się z 10 urządzeniami?

Komunikująca się za pomocą łączności Bluetooth klawiatura KBtalKing Pro współpracuje z tyloma urządzeniami, że serwisant, który woli zawsze korzystać z własnej klawiatury, mógłby wozić ją ze sobą. Trudniej skomentować fakt, że akcesorium może obsługiwać nawet 10 urządzeń jednocześnie. Przy dużej dozie wyobraźni można sobie wyobrazić taką sytuację, ale jak często ona występuje? Chyba że chodzi o zdalną obsługę wszystkich urządzeń na taśmie produkcyjnej.

KBtalKing Pro spodoba się tradycjonalistom, ponieważ to solidne akcesorium z mechanicznymi klawiszami, zupełnie inne od królujących obecnie ergonomicznych chudzielców. Z drugiej strony, gabaryty klawiatury zniechęcają do zabierania jej ze sobą gdziekolwiek, a przecież miała się znaleźć w torbie serwisanta.

Wróćmy do żonglerki obsługiwanymi urządzeniami. Za 159 dolarów, bo tyle kosztuje KBtalKing Pro, można się przekonać, czy klawiatura sprawnie ogarnie peceta, dwa laptopy, tablet i smartfona. Jeśli tak, niech się zastanowi, do czego wykorzystać pozostałe pięć potencjalnych połączeń.

Does Anyone Really Need a Bluetooth Keyboard That Connects To Ten Devices At Once?

[KBtalKing, The Red Ferret Journal]

podobne treści