ciekawostkidesignsztuka

Czysto ozobne kręte schody do twojego loftu

Holenderska firma Weltevree postanowiła spełnić marzenia tych, którzy pragną posiadać klatkę schodową wijącą się jak te prowadzące na stare dzwonnice. Najlepsze w tym jest, że Elementstair schody można zamówić, nawet jeśli wcale ich nie potrzebujemy do wchodzenia na wyższe piętro.

Designerski akcent musi się tylko zmieścić w naszym lofcie (o zwykłych mieszkaniach nie ma co dyskutować). Może prowadzić do sufitu lub… innego punktu widokowego. Jak wiadomo, zmiana punktu siedzenia prowadzi do zmiany punktu widzenia. A ponieważ schody łatwo przenieść w inne miejsce, robi się naprawdę kreatywnie:

Projekt Floris Schoonderbeek został zainspirowany kaskadowymi wodospadami, ale ze względu na wykończenia prezentuje się surowo, industrialnie. Modularna konstrukcja Elementstair umożliwia dopasowanie schodów do różnych wymagań przestrzennych.

Schody zamawiamy w dowolnym kolorze z palety RAL. Jedyne zastrzeżenie to informacja na stronie, że cena podawana jest na indywidualne zapytanie. Z doświadczenia wynika, że nie jest wtedy niska. [Remodelista, zdjęcia: Weltevree]

podobne treści