news

Kosmici unieszkodliwili ładunki nuklearne na Ziemi

Siedmiu emerytowanych oficerów amerykańskich Sił Powietrznych twierdzi,
że mieszkańcy innych planet starają się przekazać ludzkości wiadomość,
że broń atomowa jest zła i niebezpieczna. Innymi słowy, obserwują nas
hipisi z zielonymi czułkami.

Oficerowie zwołali konferencję prasową w waszyngtońskim National Press Club w poniedziałek po południu. Przybyli m.in. dziennikarze CNN. Usłyszeli, że w czasach Zimnej Wojny oficerowie widzieli, jak UFO unieszkodliwia broń nuklearną.

„Ktokolwiek znajduje się na pokładzie tych statków, wysyła w kierunku Waszyngtonu, Moskwy i innych stolic ostrzeżenie, że igramy z ogniem. Posiadanie broni atomowej i straszenie jej użyciem stanowi zagrożenie dla ludzkości” powiedział obecny na spotkaniu ufolog Robert Hastings.

Hastings nie służył w armii, ale przy współpracy oficera Roberta Salasa, który pracował kiedyś w bazie wyposażonej w ładunku nuklearne, zebrał grupę byłych pracowników Sił Powietrznych USA, którzy wspominają niezwykłe wydarzenia.

W latach 1963 – 1980 oficerowie byli świadkami lub słyszeli o pojawieniu się statków kosmitów nad bazami z bronią nuklearną. UFO było w kształcie dysku, stożka lub kuli. W momencie przelatywania UFO technicy w bazie donosili, że tracili kontrolę nad wyrzutniami broni. Hastings spekuluje: „Nie mamy pewności, czy te wizyty ustały”.

Bruce Fenstermacher, obecny na spotkaniu 68-letni emerytowany kapitan lotnictwa, miał własną teorię: „Myślę, że nas obserwują, aby sprawdzić, czy niczego nie psujemy.” Poszczególni oficerowie opowiadali o swoich zetknięciach z pojazdami istot pozaziemskich. Jeden z obecnych na konferencji dziennikarzy zapytał zebranych „Czy to już czas przyznać, że we wszechświecie są inne istoty rozumne?”

Hastings uspokaja, że kosmici stanowią zagrożenie głównie dla ludzi o zamkniętych umysłach. Zapowiada nadejście istot pozaziemskich i wielkie zmiany na Ziemi. Zaznacza, że osobom gotowym uwierzyć i pojąć istnienie UFO nic nie grozi. [Spencer Ackerman – Wired, zdjęcie: NASA]

podobne treści

  • turbo

    Żałosne są te prześmiewcze usiłowania dziennikarskiej miernoty. POza chamstwem nie dodał nic od siebie

  • nospam

    jakoś dziwnie przypomina mi to pranie mózgu w sektach … „tylko ludzie o otwartych umysłach którzy uwierzą w ten bzdet będą ocaleni, inni zginą”