krótka piłkanewssprzęt

Korea Herald: Samsung pracuje nad własnym WatchPhonem

Prawdziwe zatrzęsienie wiadomości związanych z przyszłością elektronicznej biżuterii. Jak informuje znany, koreański dziennik Korea Herald Samsung rozpoczął prace nad własnym WatchPhonem, czyli inteligentnym zegarkiem wyposażonym także w podstawowe funkcje telefonu.

Choć azjatycki gigant nie zdążył jeszcze wypuścić na rynek zegarka Gear 2, według źródeł KH już teraz myśli o kształcie swoich kolejnych urządzeń tego typu. Zgodnie z doniesieniami anonimowych informatorów dziennika, kolejny smartwatch Samsunga może przypominać dawno zapomniany Watch Phone LG. Oznacza to, iż nowe cacko Koreańczyków prawdopodobnie będzie umożliwiać wykonywanie klasycznych połączeń telefonicznych, a w jego specyfikacji raczej nie zabraknie miejsca dla slotu na karty SIM. Według pierwszych spekulacji, początkowo produkt może trafić wyłącznie na swój rodzimy rynek.

Oczywiście informacje Korea Herald na razie warto traktować z odpowiednim dystansem – to czy znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości jest w tej chwili pytaniem na które nie ma żadnej przekonującej odpowiedzi. Tym niemniej, wydaje się, że zawierają one w sobie przynajmniej ziarnko prawdy.  A oto jak prezentował się oryginalny Watch Phone ze stajni konkurencyjnego LG:

Źródło: Engadget.com

podobne treści