film

Kontynuacja Jurassic World w 2018 roku

Wczorajszego wieczora Universal Studios poinformowało, że Jurassic World stało się trzecim, po TitanicuAvatarze najlepiej zarabiającym filmem w historii, zgarniając na całym świecie w ciągu 40 dni od premiery ponad 1,52 miliarda dolarów. Opowieść o nowoczesnym parku jurajskim i problemach, które stwarzają genetycznie modyfikowane dinozaury swoim właścicielom prześcignęła Avengers o kilka milionów, a szybki zarobek z pewnością przyśpieszył proces przygotowawczy kontynuacji hitu z udziałem Chrisa PrattaBryce Dallas Howard. Jeszcze tego samego dnia Universal zapowiedziało, kiedy Jurassic World 2 zadebiutuje w kinach.

Kontynuacja, w której powrócą Pratt i Dallas Howard, pojawi się na ekranach 22 czerwca 2018 roku. Reżyser Jurassic WorldColin Trevorrow oraz scenarzysta Derek Connolly, który wprowadzał poprawki do gotowego scenariusza tegorocznego hitu zajmą się skryptem nadchodzącego sequela.

Powrócą także Steven Spielberg jako producent wykonawczy oraz Frank Marshall jako producent. Trevorrow, który już jakiś czas temu niechętnie wypowiadał się na temat podjęcia się pracy jako reżyser prawdopodobnie nie zasiądzie za kamerą Jurassic World 2, będzie, podobnie jak Spielberg, służył jako producent wykonawczy.

podobne treści