news

Kontrola lotniska zmusiła kobietę z amputowaną piersią do pokazania implantu

Wydawać by się mogło, że po wygraniu walki z rakiem piersi, Cathy Bossi nie spotka już nic złego. Okazuje się, że sławna ostatnio obsługa lotnisk w Stanach potrafi uprzykrzyć życie każdemu bez wyjątku, także załodze samolotów. Ostatnio funkcjonariusze TSA zmusili stewardessę do przejścia przez emitujące promieniowanie skaner oraz kazali pokazać ukryty pod ubraniem implant piersi.

W momencie, w którym Bossi powiedziała kobiecie z punktu kontroli osobistej, że nosi protezę, usłyszała, że będzie musiała jej ją pokazać. Po chwili wyciągnęła ona protezę spod biustonosza i przedstawiła do obejrzenia. W wywiadzie później powiedziała, że poczuła się upokorzona.

Stacja WBTV, która nagłośniła cała sprawę, dowiedziała się, że osoby pracujące w ochronie lotniska nie mają prawa same usuwać protez, lecz mogą o to „poprosić” podróżujących w celu obejrzenia i dotknięcia ich.

Bossi od 32 lat pracuje jako stewardessa, lecz coś takiego przytrafiło się jej po raz pierwszy. Do stacji WBTV zgłasza się coraz więcej „amazonek” opisujących pracę obsługi lotnisk. [WBTV, Daring Fireball, zdjęcie: AP]

podobne treści

 • a

  albo sie wkurzamy na nadgorliwa ochrone, albo mamy 9/11 po raz drugi

  wybor nalezy do was

  bo obecnie terrorysci nie nosza bomb w kieszeni lub kamizelka

  teraz stosuje sie „skrytki” psychologiczne – ot np. taki przyklad, lub jak byl ostatnio tu w wnetrznosciach zywego psa

 • boohu

  no właśnie, kurcze, niech sprawdzają wszystko jeżeli jest to konieczne dla naszego bezpieczeństwa

 • sebastianp

  „Społeczeństwo które za odrobinę bezpieczeństwa oddaje swoją wolność nie zasługuję na obie te rzeczy.
  I je straci.”

 • iforget911

  20 lipca 1933 r. Watykan zawarł konkordat z III Rzeszą Hitlera, oprócz tego podpisano tego samego dnia tajny protokół między III Rzesza a Stolicą Apostolską. Oto fragmenty: „Na wypadek… wprowadzenia powszechnego obowiązku wojskowego zaciąg kapłanów oraz innych członków kleru świeckiego i zakonnego do wojska odbywać się będzie za zgodą Stolicy Apostolskiej w sposób regulowany następującymi zasadami: – studenci kościelnych zakładów filozoficznych i teologicznych przygotowujący się do kapłaństwa są wolni od służby wojskowej i ćwiczeń do niej przygotowujących, z wyjątkiem powszechnej mobilizacji;
  w razie powszechnej mobilizacji duchowni… są wolni od zaciągu;
  Chcesz wiedzieć więcej wejdź na: http://www.ksiegarniaswit.pl/79865-kosciol-a-faszyzm-anatomia-kolaboracji.html