news

Konkurs Wielkanocny – wyniki

Poznajcie wyniki konkursu, w którym do wygrania był widoczny na zdjęciu uśmiechnięty zajączek-pendrive firmy Kingston o pojemności 4GB.

​Aby wygrać wesołego zająca należało narysować dowolną techniką gadżet, który podobnie jak Zajączek, nawiązywałby swoim wyglądem do Świąt Wielkanocnych. Cieszy nas ilość nadesłanych prac, jednak najlepszą z nich przygotował ​Rafał Gawiński. Jest nią „Jajkopielniczka – Prezent od zajączka, raczej dla dorosłych.”

Tak! Jest to popielniczka z kształcie jaja. Przenośna popielniczka, którą można zawsze zamknąć, w ten sposób nie wydostaną się z niej zapachy, ani nic się nie wysypie. Wyposażona jest w zapalniczkę żarową (bez gazu), mocowaną magnetycznie w specjalnie wyżłobionym miejscu, dzięki czemu nie będzie się przemieszczać wewnątrz jaja.

Produkt jest bardzo prestiżowy, jego elegancję podkreślają wykończenie ze szczotkowanej stali najwyżej jakości, identycznej stali jaka jest wykorzystywania przy produkcji broni Desert Eagle.

A teraz wyobraź sobie jakie zrobisz wrażenie na swojej rodzinie i znajomych prezentując im swoje stalowe jajo. Zwróć uwagę na minę na ich twarzach gdy ze wszystkich stron oglądać twoje jajo – ich mina będzie mówiła, „tak ten facet ma styl”.
Nosząc swoje jajo przy sobie, nigdy więcej nie będziesz musiał szukać popielniczki w restauracji (ostatnio mniej aktualne), nie będziesz również śmiecić na ulicy. A jego masa (blisko 2 kg) czyni z niego świetne narzędzie do samoobrony.

Wszystkim Czytelnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, firmie Kingston za ufundowanie nagrody, a zwycięzcy gratulujemy wygranej.

Redakcja Gizmodo Polska

podobne treści

 • cezary170

  ja myslałem że to ten kruliczek do wygrania i nawet nie zastanawiałem sie co zobić.

 • zajaczek_k

  wow

 • e.m.rutkowska

  nie podoba mi się. Zaznaczyć muszę jednak że jestem przeciwniczką palenia jeśli cokolwiek miałoby tłumaczyć moją dezaprobatę dla „jajkopielniczki”

 • Rafal Gawinski

  Wiecie, projektując to myślałem raczej o kolekcjonerskiej wartości jajkopielniczki. Sam nie palę, ale chciałbym taką mieć. Tak jak nie każdy kolekcjoner broni białej musi jej używać.