Giznetkonkursy

Konkurs HP Polska i Giznetu. Do wygrania drukarki HP Deskjet Ink Advantage eAiO

Giznet zaprasza Czytelników do wzięcia udziału w konkursie, który organizujemy wspólnie z HP Polska. Na zwycięzców czekają drukarki z serii HP Deskjet Ink Advantage.

HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO oraz HP Deskjet Ink Advantage 6525 eAiO – właśnie te dwie wysokiej klasy drukarki atramentowe możecie wygrać wysyłając odpowiedzi na pytania znajdujące się w dalszej części wpisu. Jest o co walczyć, bowiem obie prezentują się zacnie.

Pierwsza z nich (poniżej) posiada funkcję automatycznego drukowania dwustronnego, ekran dotykowy o przekątnej 6,7 centymetra z obsługą gestów. Model oznaczony liczbą 6525 (powyżej) został wyposażony między innymi w: kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 8,7 centymetra i automatyczny podajnik papieru fotograficznego. Skrót eAiO oznacza, że obie drukarki są spełniają funkcje skanera, kopiarki, i umożliwiają bezprzewodowe drukowanie dzięki obecności HP direct oraz HP ePrint. Ponadto są idealnymi narzędziami do drukowania profesjonalnej jakości zdjęć.

Tyle o nagrodach – pora na pytania:

1. Ile (w procentach) uzupełnianych wkładów atramentowych okazało się być bezużytecznymi w trakcie używania lub od razu po wyjęciu z pudełka?
2. Wymień najważniejsze cechy usługi HP ePrint.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: [email protected]

A! i jeszcze jedno: nigdy na Giznecie nie zostaniecie zmuszeni do polubienia, obserwowania lub dodania do kręgu naszego lub innego profilu. Wymóg ten jest nijak niezwiązany z pytaniami konkursowymi i wyklucza z udziału w konkursie Czytelników nieposiadających konta u Marka Z. – poza tym nie chciałbym mieć nic wspólnego z żebrolajkami. Kliknięcie kciuka nad wpisem lub polubienie nas na Facebooku jest miłe pod warunkiem, że jest szczere.
Regulamin konkursu:

1. Organizatorami konkursu są: HP Polska oraz serwis Giznet. Sponsorem nagrody – dwóch drukarek: HP Deskjet Ink Advantage 5525 eAiO oraz HP Deskjet Ink Advantage 6526 eAiO jest HP Polska.
2. Konkurs trwa od 19 do 26 grudnia 2012 roku.
3. Zadaniem konkursowym jest odpowiedzenie drogą mejlową na dwa pytania.
4. W konkursie nie mogą brać udziału: wszyscy redaktorzy serwisu Giznet oraz ich krewni, pracownicy i współpracownicy HP Polska oraz ich krewni.
5. Ze zwycięzcami skontaktujemy się po zakończeniu konkursu, to jest 27 grudnia 2012 roku.
6. Konkurs zostaje automatycznie anulowany w wypadku nadejścia końca świata 21 grudnia 2012 roku.

Powodzenia!

podobne treści