film

Komisarz Gordon rozpoczyna pracę. Zwiastun serialu Gotham

Studio Fox rozpoczęło promocję swojej jesiennej ramówki. Na pierwszy ogień wybrano nic innego jak Gotham, czyli opowieść o początkach największych złoczyńców z miasta, które tak bardzo uratować chce komisarz Gordon. Zwiastun serialu do zobaczenia poniżej:

 

Każdy zna komisarza Gordona. Jest jednym z największych przeciwników przestępczości, którego reputacja jest synonimem prawa i porządku. Jednak co tak na prawdę wiadomo o historii Gordona i jego podróży od bycia początkującym detektywem do komisarza policji Gotham City? Co spowodowało wielowarstwowość korupcji, która sekretnie rządziła miastem i wydała na świat najbardziej znanych przestępców? Co dało początek takim postaciom jak Kobieta-kotPingwinCzłowiek-zagadkaDwie Twarze czy Joker?

Gotham jest opowieścią o początkach wspaniałych postaci DC Comics, protagonistów i ich przeciwników, odkrywającą całkowicie nowy, nieopowiedziany dotąd rozdział. Serial producenta Bruno Hellera(MentalistaRzym) śledzi początki i rozwój kariery młodego policjanta i jest kroniką narodzin jednego z najpopularniejszych superbohaterów.

W serialu Gotham grają Ben McKenzie (Życie na faliGliniarze z Southland), Donald Logue (Synowie Anarchii,Wikingowie), Jada Pinkett Smith (seria filmów MatrixZakładnik), Zabryna Guevara (Tożsamość szpiega1300 gramów), Sean Pertwee (Ukryty wymiarEquilibrium), David Mazouz (serial TouchDom obłąkanych dusz), Robin L. Taylor (Druga ZiemiaThe Walking Dead) oraz Cory Michael Smith (Camp X-Ray,The Broadway.Com Show).

Jest to pierwszy od dłuższego czasu serial powstający na podstawie postaci ze świata zamaskowanego mściciela. Całością serii będzie opiekował się Bruno Heller, scenarzysta i producent Mentalisty. Obok Gotham, na przyszły sezon zaplanowana jest również premiera Flash, którą tworzyć będą dla CW Greg Berlanti i Andrew Kreisberg, odpowiedzialni za Arrow.

podobne treści