newstablety

Kolejny stylowy stojak z aluminium podeprze tablet

Nie każdy kupuje tablet z myślą o korzystaniu z niego na kanapie w domu lub w kawiarni. Są tacy, dla których mobilność jest istotną cechą, wolą jednak pracować z nim przy biurku. To właśnie dla nich postał stojak R1 Arm Hinge Holder Stand.

Akcesoria firm trzecich chcących zarobić na popularności tabletów (lub dowolnego innego typu gadżetów) nie są niczym nowym. Postało już kilka tuzinów specjalnie zaprojektowanych dla iPadów i spółki klawiatur bezprzewodowych, głośników, etui i właśnie stojaków. R1 firmy Satechi nie różni się specjalnie od wszystkich pozostałych urządzeń tego typu.

Widoczny na zdjęciu stojak jest wyjątkowo lekki, a to dzięki wykorzystaniu do jego produkcji aluminium i gumy. Pasować do niego będzie większość najpopularniejszych na rynku tabletów: HTC Flyer, iPady, Galaxy Tab w rozmiarze od 7 do 10, BlackBerry Playbook, Motorola Xoom i nie tylko.

Wasi rodzice kupili sobie niedawno tablet i zaczęli uskarżać się na niewygody związane z ciągłym trzymaniem go w ręku? Wyceniony na 50 dolarów R1 może okazać się dobrym prezentem pod choinkę. [Satechi]

podobne treści