news

Kolejny operator komórkowy w Stanach staje po stronie Samsunga

Wojna patentowa toczona przez firmy Apple i Samsung nabiera dodatkowych kolorów w Stanach. Już drugi operator komórkowej sieci telefonicznej postanowił wesprzeć w sądzie Koreańczyków.

T-Mobile, jest drugim po Verizon operatorem działającym na terenie Stanów Zjednoczonych, który poczuł się zagrożony efektami ewentualnego zakazu sprzedaży smartfonów i tabletów z rodziny Galaxy. Obecny również na polskim rynku operator złożył w sądzie wniosek o bycie amicus curae („przyjaciel sądu”), który da mu możliwość również zabierania głosu w sprawie.

T-Mobile nie bez powodu twierdzi, że wprowadzenie zakazu sprzedaży wybranych produktów Samsunga odbije się niekorzystnie na konsumentach i samym T-Mobile. Operator zaznaczył, że konieczność wycofania ze sklepów urządzeń Galaxy S i Galaxy Tab zrujnuje nadchodzący okres zakupów przedświątecznych.

Ciężko się z nim nie zgodzić – sprzęt Samsunga jest jedynym mogącym spokojnie konkurować z iGadżetami: iPodem Touch, iPhonem 4 i iPadem. [PC World]

podobne treści

 • dummy

  Nie rozumiem ostaniej linijki Pańskiej wypociny. Czy może Pan ją, powiększyć, wydrukować powiesić na ścianie, walnąć w nią 3 razy głową, zeskanować i wkleić tutaj obrazek?

 • tygrys

  dummy – Nie zawracaj d&py trolu.

 • Anonim

  Gdybym wcześniej wiedział że istnieje jakaś szansa obrony ze strony T-mobile, to bym brał Galaxy tab 10.1 a nie Acer Iconia :(
  Trzymam kciuki ;)
  Nie będzie apple pluł nam w twarz !

 • dummy

  tygrys – Mi nie zawracaj „d&py”

 • dummy

  Bo szczerze, polskie gizmodo nadaje się tylko do trollowania. Wy tu… na poważnie?