filminternetnews

Kolejny odcinek Gry o Tron wyciekł do Sieci

HBO nie ma szczęścia do obecnego sezonu Gry o Tron. Najpierw hackerzy złamali zabezpieczenia firmy twierdząc, że ukradli 1,5 TB danych, wśród których mają znajdować się informacje dotyczące obecnego sezonu, teraz do Sieci trafił kolejny odcinek popularnego serialu.

HBO twierdzi, że z hackerami nie ma zamiaru negocjować okupu, ale szefostwo firmy będzie musiało poważnie porozmawiać z osobami kierującymi swoim hiszpańskim oddziałem. Bo to właśnie hiszpańskie HBO Nordic odpowiedzialne jest za omyłkowe udostępnienie w Sieci szóstego odcinka Gry o Tron, który miał zostać wyemitowany w najbliższą niedzielę.

Gra o Tron jest jednym z najpopularniejszych seriali w historii, nic więc dziwnego, że wiele osób chętnie poznałoby fabułę jeszcze przed oficjalną premierą kolejnego odcinka. W związku z tym dochodzi do wycieków. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku czwartego odcinka, który wyciekł za sprawą jednego z indyjskich partnerów. Wcześniej dochodziło do nich m.in. za sprawą recenzentów, którym udostępniano nowe odcinki serialu.

Zdjęcie: HBO

podobne treści