naukasmartfonyWiadomość główna

Kolejne zdjęcia nowego iPhone’a?

Plotki i przeróżne doniesienia na temat nowego iPhone’a fruwają ostatnio wokół jak dachówki w trakcie huraganu (czyli bardzo często). Tym razem zdjęcia rzekomego smartfona nowej generacji Apple opublikował na swoich łamach serwis iLab Factory. Co ciekawe – redakcja portalu utrzymuje, że zaprezentowane przez nią urządzenie złożyła na własną rękę ze zdobytych w jakiś sposób, oryginalnych części. Całość wygląda bardzo przekonująco.

Czy właśnie tak będzie wyglądał nowy iPhone? (zdjęcia poniżej). Prawdę powiedziawszy: licho wie – na tym etapie nic nie można stwierdzić na pewno. Niemniej – doniesienia iLab właściwie w całości pokrywają się z informacjami i fotografiami, które wyciekły do mediów wcześniej. Z tą jedyną (pozytywną) różnicą, że zdjęcia japońskiego serwisu przedstawiają chyba najbardziej kompletny widok na wygląd i wnętrze domniemanego iPhone’a 5. W końcu sami go zmontowali.

Potwierdza się w zasadzie wszystko – jednobryłowa obudowa, dwukolorowy design, 19-stykowe złącze dokujące i przemieszczone gniazdo słuchawkowe (nie wiem jak wam, ale to ostatnie akurat nie budzi we mnie zbyt miłych odczuć. Będzie chyba po prostu niewygodne). I w sumie tyle – wspomniane fotki możecie zobaczyć poniżej. Wygląda na to, że wszyscy niezadowoleni z nowych (rzekomych) pomysłów Apple powinni szykować się na najgorsze. Przy takiej ilości mocno zbieżnych informacji – trudno przypuszczać, by wszystkie były nieprawdziwe. Są po prostu zbyt podobne (albo mamy do czynienia z fejkiem stulecia).

[iLab via 9to5Mac]

podobne treści