designnews

Kolejna usługa Google dostaje nowy wygląd

Tym razem padło na Dokumenty. Google ujednolica wygląd swoich stron, a efekty pracy grafików możecie dostrzec już w Gmailu, Kalendarzu lub Newsach. Zobaczcie, jak włączyć nowy „look” Dokumentów.

Odświeżony wygląd włączycie wchodząc tutaj lub klikając na „Sprawdź nowy wygląd” w prawym górnym rogu Dokumentów. Jeśli komuś przypadł do gustu nowy design np. Gmaila, to nie powinien mieć problemów z Dokumentami. Jest po prostu schludniej. A jak się nie spodoba, to zawsze można go wyłączyć klikając na „Używaj wyglądu klasycznego”. [Google Operating System]

podobne treści

 • Anonim

  Dobrze, a teraz czekam na Czytnik Google.

 • Piotr Kowalczyk

  @Don Lucca, uwierz mi, ja też :) porównując nowy wygląd Gmaila i stary Czytnika dostaję nerwicy!

 • Anonim

  Ja przegladam go głownie na iPadzie, ale i tu przydałoby się odświerzenie. Niektórzy nie wiedzą co to Czytnik Google, niektórzy mówią, że nowszą alternatywą dla niego jest Twitter, lub ściana na Facebooku, ale ja jakoś sobie tego nie wyobrażam. Może Google myśli o połączeniu Czytnika Google bezpośrednio z Google+?

 • Piotr Kowalczyk

  ja nie wyobrażam sobie życia bez Czytnika – agregat newsów, z którego korzystam i na komputerze, jak i z poziomu telefonu. Google+ + Czytnik? nie wiem czy coś takiego ma większy sens – mój „stream” miałby kilometr długości :)

  ale jestem skłonny obstawić coś, że Czytnik jest kolejny do zmiany wyglądu!

 • iforget911