film

Kolędowanie w horrorze? Czemu nie. Zwiastun Diabelskiego nasienia

Pojawił się nowy zwiastun filmu Diabelskie nasienie, zatytułowany Cicha noc. Nic tak nie wprowadza w świąteczny klimat jak demoniczny chórek, śpiewajacy jedną z najbardziej znanych kolęd na świecie przy akompaniamencie niepokojących ujęć na ekranie. Przynajmniej tak twierdzi 20th Century Fox.

Film jest nakręcony w stylu znanym z Blair Witch Project czy święcącej kasowy triumf serii Paranormal Activity, czyli „found footage„, a czerpie inspirację z Dziecka Rosemary.

Po tajemniczej, wyciętej z pamięci nocy podczas miesiąca miodowego, para młoda znajduje się w sytuacji przedwczesnej ciąży. Nagrywając wszystko dla przyszłych pokoleń, mąż zaczyna zauważać dziwne zachowania swojej żony, które początkowo przypisuje nerwom, jednak gdy tygodnie mijają, staje się jasne, że mroczne zmiany w jej ciele i umyśle są czymś zdecydowanie bardziej złowrogim.

W filmie grają Allison Miller, znana widzom z seriali Go On oraz Terra Nova, a obok niej główną rolę odgrywa Zach Gilford, który brał udział w takich produkcjach jak tegoroczny Likwidator czy Ostatnia zima z 2006 roku. Reżyserem najnowszego horroru 20th Century Fox jest Matt Bettinelli-Olpin, który do tej pory starał się rozwijać aktorsko, (można go było zobaczyć w V/H/S oraz Hancocku) jednak postanowił zasiąść po drugiej stronie kamery. Scenariusz do filmu przygotowała Lindsay Devlin, która wcześniej przygotowywała skrypt do filmu dokumentalnego In So Many Words. Premiera filmu będzie miała miejsce 14 lutego 2014 roku.

podobne treści